İade İşlemleri


İade & Değişim

İade 

yaseminugurluclayworks.com’dan satın aldığınız ürünleri, ürünlerin teslim alındığı tarihten itibaren mesafeli satış sözleşmesi gereğince 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sürecini başlatmak için bu süre zarfında info@yaseminugurluclayworks.com adresinden talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

İadenin gerçekleşmesi ve cayma hakkının kullanılabilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. Eğer siparişiniz size gönderilmemiş ise, e-posta ile ilettiğiniz talebinizi belirttiğiniz anda siparişiniz iptal edilecektir. İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, orijinal ambalajında, faturası ile birlikte eksiksiz olarak size bildireceğimiz adrese anlaşmalı kargo şirketimize teslim edilerek gönderilmesi ya da atölyemize elden teslim edilmesi gerekmektedir. Kırılacak ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gelirken ki koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir.

Kargo kodu kullanılmadan gönderilen alıcı ödemeli iadeler kabul edilememektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin iadesi gerçekleşemez. Ürün, incelendikten sonra, işlem durumu tarafınıza e-posta ile bildirilir.  İadenizin onaylanmasını takiben, sipariş bedeli ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. Geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. 

Değişim

Satın aldığınız ürün direkt olarak değişim yapılamamaktadır. Fakat satın aldığınız ürünün iade hakkını kullanıp, yukarıda belirtilen şekilde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.